Сообщить об ошибке

Смотреть Любов та покарання (1+1/2010) Турецкий серіал онлайн хорошего качества


У серіалі "Любов та покарання" головній героїні судилося пережити зраду коханої людини: буквально за кілька днів до весільної церемонії, вона застала його, розважаються з іншою жінкою. Вона втратила віру в любов і вірність, що штовхнуло її на необдуманий крок: вона проводить ніч з абсолютно випадковим чоловіком, з яким познайомилася напередодні ввечері в барі.

Незнайомець виявився представником багатого і впливового в місті сімейства, володіє своїм бізнесом. Молода людина активно бере участь у всіх сімейних справах. Дізнавшись, що капітал був нажитий нечесним шляхом, він має наміру легалізувати сімейний бізнес.

Відданий традиціям, він одружується на нареченій свого померлого брата, а в цей же час намагається знайти власницю кулона, який залишився у нього після випадкової ночі...

Життєвим шляхам героїв судилося перетнутися знову, що зіштовхне їх з проблемами і складністю вибору, перед яким їх поставить доля. Що переможе в результаті: відданість усталеним традиціям, чи палка любов, що спалахнула між ними?

Режисер: Кудрет Сабанчі
Актори: Мурат Йилдірім, Нургюль Ешільчай, Томріс Інсер, Феріде ГетінРейтинг фильма
Голосов
 133 
чел.
0 из 10
Общий бал:
8.4


Похожие фильмы

Фильмы с этими же актерами
Всего комментариев: 2
avatar
0
1 mikhail • 23:20, 20.10.2013
А продолжение будет? 
avatar
0
2 Kinoman • 23:22, 20.10.2013
Будет
avatar

наверх

Создать сайт бесплатно
Яндекс.Метрика